Brīvs vai tomēr nē?! Kā pēc Saimniekšova dzīvo Janka?!

Šovs ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas jaukākajam saimniekam Jānim no Smiltenes noslēdzās bez līgaviņas pie sāniem un ar vaļsirdīgu atzīšanos – iespējams, nepareiza izvēle izdarīta jau pašā sākumā. Sarunā ar Skaties.lv Jānis atklāj, kā dzīvo mēnesi pēc pēdējās sērijas nofilmēšanas un kāds ir viņa attiecību statuss ar šovā iepazītajām dāmām.

Nav kopā ne ar Lolu, ne Baibu

‘’Var teikt, ka ar visām piecām šovā iepazītajām meitenēm uzturu draudzīgu kontaktu, ar visām vieno labas atmiņas,’’ sarunā ar Skaties.lv neslēpj Jānis.

Pēdējā mīlas spēles sērijā saimnieks paziņoja, ka veicis nepareizu izvēli jau pašā sākumā, nedodot iespēju uz saimniecību braukt Dikļos iepazītajai Baibai. ‘’Dīvāna eksperti’’, izdzirdot to, ka Jānis apšauba savu lēmumu pareizību, jau steidza spriest, ka saimnieks vai nu nožēlo Lolas izbalsošanu vai klusiņām sagājis kopā ar pieminēto Baibu.

Jānis var nomierināt intrigu kāros šova fanus – viņš pēc spēles nav atjaunojis attiecības ne ar Baibu, ne Lolu.

‘’Ar nevienu no šovā iepazītajām meitenēm neesmu pēc filmēšanas atsevišķi saticies. Mums ir ļoti draudzīgs kontakts, neviena netur nekādu aizvainojumu, esam sarakstījušies, sazvanījušies.

Ir doma ziemā sarīkot visiem kopīgu pasākumu, pakavēties atmiņās,’’ ieceri atklāj Jānis, uzsverot, ka satikšanās pasākumus būtu draugu kopā sanākšana un nekādā gadījumā ne atkārtots mēģinājums izvērtēt meitenes.

Šobrīd prioritāte – darbs

Mēnesi pēc šova pēdējās sērijas nofilmēšanas Jānis joprojām ir brīvs un šobrīd ar sievas meklējumiem nesteidzas. Tā vietā viņš pievērsies darbiem saimniecībā.

‘’Tā kā vasarā filmēšanas dēļ darbi palika otrajā plānā, daudz kas darāms iekrājies,’’ tā Jānis. Lai arī daudziem šova faniem radies iespaids, ka pēc filmēšanās sirsnīgais saimnieks nespēs ne atkauties no potenciālajām brūtītēm, tā absolūti nav.

‘’Nezinu, kāpēc visi uzskata, ka sociālajos tīklos mani gāž no kājām,’’ smejas Jānis. ‘’Jā, reizēm pa kādai drosminiecei uzraksta, bet patiešām reti. Acīmredzot tik ļoti populārs jau neesmu.’’ (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu ‘Uzzināt vairāk’ vai arī pogu “Atvērt”!)