Gunāra un Annas superīgais mīlasstāsts beidzās ar pamatīgu skandālu..

Šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas vecākais vīrs Gunārs no Balviem bija izlēmis par savu izvēlēto Annu publiski sliktu nerunāt, taču, noskatījies pēdējo sēriju, savas domas ir mainījis. Redzot, kā Anna kameru priekšā viņu pasludina par dzērāju, Gunārs vērsies pie Skaties.lv, lai pateiktu to, par ko līdz šim esot džentlmeniski klusējis un paziņotu – abu mīlasstāsts pēc Annas izrunāšanās ir galā.

‘’Mēs ar Annu vienojāmies publiski viens par otru neko sliktu neteikt, taču, redzot, kā Anna par mani izrunājās pēdējā sērijā, es arī neklusēšu!

Patiesība ir tāda, ka viņa man sačakarēja visu ceļojumu,’’ sarunā ar Skaties.lv paziņo Gunārs. Kā atklāj saimnieks, viņam Maltas burvību sanācis baudīt lielākoties vienatnē, jo Anna jau no paša sākuma uzvedusies vēsi un naktīs laidusies prom, lai viena pati ballētos.

‘’Saplēsāmies jau pirmajā dienā pēc ierašanās. Vakarā aizgājām uz baigi foršu koncertu Maltā – pirmo reizi dzīvē redzēju, kā vīrieši dejo, izmantojot tikai kājas.

Kad koncerts beidzās, devāmies uz viesnīcu, es gribēju ātri pārģērbties, lai kopā dotos baudīt Maltu naktī.

Kamēr es pārģērbos, Anna bija aizskrējusi. Kur viņa bija? Nav ne jausmas. Bija prom divas naktis.

Ko man atlika darīt? Viens staigāju pa Maltu un, protams, ka dzēru alu. Atradu alu, kurš bija lētāks par ūdeni, staigāju, baudīju apkārtni, skatījos, kā cilvēki dzīvo,’’ atceras Gunārs.

Rītā, kad Anna beidzot atradusies, viņa esot atgriezusies viesnīcā, radot iespaidu, ka noballējusies. (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu ‘Uzzināt vairāk’ vai arī pogu “Atvērt”!)