5 pieredzes stāsti ar negaidītām beigām, kas liks tev smaidīt!

Runā, ka dzīve ir vislabākais un aizraujošākais romāns, jo tādus notikumus, kas notiek realitātē, grūti būtu pat izdomāt. Šie īsie stāsti to pierāda!

Vai tev šķiet, ka sievietes izskats ir pats svarīgākais? Ha! Mana draudzene apprecējās pateicoties savai humora izjūtai. Viņai ir mazas krūtis, tāpēc viņa vienmēr nēsā krūšturus ar polsteriem. Kādu dienu mēs bijām pludmalē, un viņai nokrita peldkostīma augšiņa ar visiem polsteriem. Viņa iekliedzās: “Sasodīts! Vējš aizpūta manu krūšturi ar visām krūtīm!” Puisis, kas atradās netālu, smējās kā kutināts un nespēja rimties. Pēc nedēļas viņš jau bildināja šo meiteni.
Es nedodu naudu ubagotājiem. Tas ir principa jautājums – es uzskatu, ka viņi visi ir meļi. Tomēr vienu dienu es ieraudzīju kādu bezpajumtnieku barojam suņus, kaut gan bija skaidrs, ka viņš pats normālas pusdienas ēd ļoti reti. Vīrietis pats staigāja apkārt, meklēdams suņus, ko pabarot. Tas mani tik ļoti aizkustināja, ka es pabroju vīrieti, un nu es ik pa laikam viņam palīdzu. Viņš ir labs vīrs ar smagu dzīvi. Tas ir skumji, ka liktenis dažreiz ir tik netaisns.


Mans dēls ir akls. Ilgu laiku mēs ar sievu nezinājām, kā viņu iepazīstināt ar pasauli un iemācīt, kā dzīvot, lai viņš nejustos “apdalīts”. Draugs mums ieteica sūtīt viņu uz mākslas nodarbībām. Sākumā mēs bijām skeptiski par šādu ideju, bet pēc pusgada skolotāja paziņoja, ka mūsu bērnam ir talants, jo viņš var zīmēt to, ko nevar redzēt pēc tam, kad ir to aptaustījis. Tagad viņa zīmējumi ir izstādēs, un vairāki viņa darbi jau ir nopirkti. Tas nozīmē -, lai kas arī notiktu tavā dzīvē, nekad nepadodies! Vienmēr ir iespējams atrast izeju.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!