Ir varbūtība, ka Vitālijs pēc filmēšanās, pametis Latviju! Producenti atklāj pārsteidzošas detaļas par skandalozās sētas aizkulisēm…

14. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” sērijā izvēli izdarīja sezonas skandalozākais vīrs Vitālijs, izlemjot, ka paliks kopā ar savu draudzeni Lauru un paziņojot, ka ceļojumā nebrauks. Kopš tā laika saimnieks ir teju kā akā iekritis. Šova veidotāji atklāj, ka Vitālijs pēc skandalozā uznāciena plānojis pamest valsti.

Pēc dalības spēlē Vitālijs ir nesasniedzams – saimnieks neatbild uz zvaniem, bet sociālajos tīklos publiskojis lakonisku vēstījumu: ”Liekat visi mani mierā.”

Kā Skaties.lv atklāj ”Saimnieks meklē sievu” producente Sandija Miezīte, Vitālijs pēc filmēšanās paziņojis šova veidotājiem, ka pamet Latviju.

”Viņš plānoja doties strādāt uz Vāciju, mums gan nav ziņu par šīs informācijas patiesumu,” skaidro Sandija, smejoties, ka Vitālija apgalvojumiem pēc tā, kā viņš samelojies šova veidotājiem, piesakoties šovā aizņemts, vairs īsti neuzticas.

Kamēr daļa skatītāju spriež, ka viss bijis izplānots, Sandija uzver – ”ko tādu nav iespējams iestudēt”. Vitālija gājiens pārsteidzis arī šova veidotājus.

”Vitālijs, piesakoties šovam, juridiski bija brīvs, un, ja cilvēkam oficiāli nav sievas, mēs neesam privātdetektīvi, lai izmeklētu, vai kaut kur skapī nav noslēpta draudzene.

Mums pat prātā nav ienācis, ka kādam varētu ienākt pātā visas Latvijas priekšā startēt saimnieku šovā, lai gan pats ir aizņemts,” stāsta producente.

Viņa spriež, ka šis gadījums bijusi iespēja ar kamerām iemūžināt attiecību modeli, kurš diemžēl Latvijā nav nekāds jaunums. (Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk’!)