Ir varbūtība, ka Vitālijs pēc filmēšanās, pametis Latviju! Producenti atklāj pārsteidzošas detaļas par skandalozās sētas aizkulisēm…

”Tas parādīja patieso situāciju Latvijā. Vīrietim ir draudzene, ko skaidri zina citas sievietes, bet joprojām uz kaut ko cer. Šāda veida attiecībās Latvijā dzīvo daudzi.

Iespējams, šis publiskais stāsts parādīs meitenēm, kuras dzīvo šādās attiecībās, cik naivi, stulbi un neticami tas izskatās no malas,” par to, ko sabiedrība iegūs no Vitālija stāsta, spriež Sandija.

Lai arī meitenes intervijās Skaties.lv taisnojušās, ka Vitālija sētu pamest liedzis ar šova vedotājiem noslēgtais līgums, Sandija atklāj, ka tā vis neesot.

”Līgums atļauj pamest spēles laukumu, bet tad par to un aiziešanas iemeslu ir jāpaziņo kameras priekšā. Nedrīkst vienkārši pazust, taču iet prom, paziņojot par to kameru priekšā, ir atļauts.

Skatītāji atcerēsies, ka pirmajā sezonā tā arī notika – no saimnieka Egila sētas aizgāja divas meitenes. Un šosezon Jeļena pieņēma lēmumu nebraukt pie Ilmāra.

Meitenes var atteikties nesatikties ar puisi, kurš ir jau aizņemts. Uzzinot par situāciju Vitālija sētā, rēķinājāmies, ka meitenes gribēs iet prom, taču visas palika,” vielu pārdomām piedāvā šova veidotāja.

”Saimnieks meklē sievu” veidotāji mēģinās sazināties ar ”pazudušo” Vitāliju un noskaidrot, kā viņam klājas pēc vētrainās vasaras – skatītājiem jāseko notikumiem šovā.

Taču Lauras izvēli Sandija vērtē kā visloģiskāko iznākumu Vitālija sētā.

”Acīmredzot viņam ieslēdzās sirdsapziņa,” spriež Sandija.

Avots