Atklājas daudz skarbāka versija par notikumiem ar Skulmi

Kā otrdien vēsta izdevums “Kas jauns”, kāda izklaides centra “Bowlero” darbiniece 19. septembrī kļuvusi par liecinieci Latvijas šovbiznesa skandalozākā pārīša Andra Kiviča un Lienes Skulmes konfliktam, kas beidzās ar viņas nokļūšanu slimnīcā.

Andris ne reizi vien publiski atzinis, ka strīds tiešām bijis, bet viņš tikai iespēris pa krēsliem, savukārt Liene reibumā nokritusi pa kāpnēm, tādēļ viņas pierei uzliktas 7 šuves. Tie ir fakti, kurus abi atzinuši gan medijiem, gan savās “Facebook” tiešraidēs. Šim skandālam sekoja vēl viens nākamajā dienā pie Nacionālā teātra, pēc kura Lienes radi viņu nogādāja pie sevis, bet vēlāk uz vairākām dienām atstāja gan klosterī Liepājā, gan Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā “Ģintermuiža”. “Facebook” tiešraidi, kurā abi stundas garumā sīki un smalki pastāstīja par notikušo, SKATIES ŠEIT!

Diemžēl, bet notikumi pirms šīs pazušanas varētu būt risinājušies stipri skarbākos apstākļos, nekā Andris publiski atzinis. “Kas jauns” uzrunātā “Bowlero” darbiniece gatava pat tiesā apliecināt to, ko redzējusi. (Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk’!)