Fitnesa modele Kontela Dunkana atbild par to, ko izdarīja ar tikko jaundzimušo bērnu.

Sievietei, kas nesen kļuvusi par māti rodas daudz jaunu jautājumu un problēmu, kuras jāmāk risināt. Fitnesa modele Dunkana saprata, ka nevajag visu savu dzīvi izlikt Internetā. Slavenā modele, kura Instagram vietnē ievietoja bilidi ar tikko jaundzimušo bērniņu, bet uzslavu un komplimentu vietā viņa saņēma daudz kritikas.

Fotogrāfijā Jūs redzat modeles jaundzimušo puisīti, viņa ir piepacēlusi mazuļa galviņu, bet tas ir ļoti bīstami jaundzimušajiem. Bet pēc kritikas saņemšanas, modele uzreiz atbildēja, ka tas ir bijis tikai uz to vienu mazo mirklīti, lai uzņemtu fotogrāfiju, bet pēc tam nolikusi mazuļa galviņu uz savas krūts.

(Viņš ir tik maziņš. Paldies Jums par atbalstu. 13 dienas atpakaļ pateicoties ķeizargriezienam pasaulē nāca mans dēliņš Ma, brūces dzīst. Ārstiem nācas veikt lielu iegriezumu, jo mani muskuļi ir lieli un labi trenēti un nebija viegli caur tiem dabūt bērniņu! Bet man nav rētu, ne sastiepumu. Viss notika tieši tā, kā tam bija janotiek. Man ļoti paveicās. Man piedzima veselīgs puisītis un viss, kas palika uz mana ķermeņa pēc dzemdībām, bija tikai šuves. Šodien esmu lepna māmiņa savam jaundzimušajam puisītim. Mēs ar dēliņu gaidam ciemiņus!)

Spiediet zemāk, lai pārietu uz nākamo lapu un turpinātu lasīt šo rakstu.