Izvēlētā dvēseles kārts atklās Jūsu labākās īpašības.

Mūsu dvēsele slēpj sevī daudzus dārgus noslēpumus un mīklas. Ja labi pameklē, tad pavisam viegli var atklāt visīstākās labās īpašības, ar kurām ir vērts lepoties.

Iepazīstiet sevi un pieņemiet savas spējas. Kārtīgi padomājiet, kādu attēlu jūs redzat, kad domājat par dvēseli. Kā jūs uzskatāt, kam tā līdzinās. Kura no šīm kārtīm vistuvāk atbilst jūsu priekšstatam par dvēseli.

Un tā…

 

Kārts Nr.1

Jūsu dvēseles svētītās spējas ir tādas, ka jūs neraizējaties par sīkumiem. Ir tik daudz (pārāk daudz!) cilvēku sirdis, dvēseles un prāti, kas piepildīti ar dusmām par ikdienas problēmām un nepatikšanām. Bet tas nav par jums! Jūs koncentrējaties uz svarīgām lietām dzīvē!

Kārts Nr.2

Jūsu dvēselei piemīt spēja bezgalīgi piedot. Daudzi cilvēki sludina par piedošanu, bet jūs esat viens no nedaudzajiem, kas viegli to īsteno dzīvē. Jūs neturat aizvainojumu un neuztraucieties par pagātnes kļūdām. Jūs ļaujat lietām dzīvot un dzīvojat tagadnē!

 

Kārts Nr.3

Jūs esat ticis svētīts ar dvēseli, kas ir sapratnes pilna: jūs vienmēr uz situāciju skatāties no dažādiem skatupunktiem. Jūs vienmēr rīkojaties pēc sirdsapziņas, un tā, kā jums gribētos, lai apietas ar jums. Pret visiem apkārtējiem jūs attiecaties ar lielu sapratni un labsirdību.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!