Jūs nespēsiet tam noticēt! Skandalozais Lauris Bergmanis ir atpakaļ “X Faktorā”!

TV3 šova ”X Faktors” žūrijas pārstāves un mentores Aijas Auškāpas vadītajā kategorijā 16-25 gadi cīņu par uzvaru neturpinās Roberts Memmēns. Memmēna vietu fināla sērijās ieņems 18 gadus vecais Lauris Bergmanis.

Saldus tehnikuma students raidījumā izpildīja dziesmu, kas bija veltīta brālim – ”Brother”, ar kuru ”ieguva” krēslu, ko vēlāk nācās pamest, jo tas tika piešķirts Memmēnam.

Kā atklāj Memmēns: ”Ja godīgi, es neticēju, ka varēšu ”X Faktorā” nokļūt tik tālu. Iekšēji jau kādu laiku vēlējos savus spēkus izmēģināt kā solomākslinieks, tādēļ arī pieņēmu izaicinājumu – pieteikties ”X Faktora” digitālajā atlasē.

Liels bija man pārsteigums, kad uzzināju, ka esmu iekļuvis šovā, bet vēlāk jau krēslu izaicinājumos un Aijas Auškāpas komandā. Taču jau vairākus gadus dziedu arī grupā ”Framest”, kurā esmu bass, un šova atlašu norises laikā mana un pārējo grupas biedru sadarbība neapstājās. Ar grupu tika veidoti dažādi kopīgi nākotnes plāni un tā sakrita, ka tiku šova fināla sērijās, bet to laikā ir iekritusi grupas pasaules tūre.”

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!