Kādā pozā tu sēdi – tāds arī ir tavs raksturs! Izlocīties nemaz nemēģini – neizdosies..

Nav noteikti jābūt izcilam fizionomistam, lai “nolasītu cilvēkus”. Tava seja, rokas un pozas, kādas tu ieņem stāvot vai sēžot, var nepazīstamam cilvēkam par tevi pastāstīt vairāk, nekā tu domā. Nu, piemēram, tu brauc transportā un liec kājas tā, kā tev ir ērti. Nemaz neiedomājoties, ka ērti tā tev ir tieši tāpēc, ka atbilst tavam iekšējam vēstījumam…

1. Maigā ar “pipariņu”

Tu esi no tām meitenēm, kuras ir pietiekami pārliecinātas par sevi un tāpēc atļaujas spēlēt uz publiku. Bieži vien papriekšu dari, bet domā pēc tam. Attiecībās tev patīk “karsts-auksts” princips, kas tavu puisi, protams, uztur tonusā. Tu apzinies savu pievilcību. Bet dvēselē tu esi ļoti maigs un mīlošs cilvēks. Un tas, kurš izturēs tavas ārējās bruņas, būs visai pārsteigts, zem tām atklājot tādu brīnišķīgu sirdi!

Tiesa – kāpēc tev dažkārt patīk bāzt galvu smiltīs un cerēt, ka problēma atrisināsies pašas no sevis, ja vien izliksies, ka tādas nav?

2. Sirdsskaidrā un mīlošā

Tu skaties uz pasauli caur košām brillēm. Bet varbūt tā ir pašu tavu acu īpašā spēja? Tur, kur cits nepamanīs neko, tu nepalaidīsi garām skaistumu. Tev patīk sapņot, ceļot, tu viegli iepazīsties ar cilvēkiem. Turklāt tu esi ļoti pozitīvs cilvēks un katrā neveiksmē priekš sevis atradīsi kādu uzmundrinošu secinājumu. Apkārtējiem cilvēkiem, īpaši tiem, kas tev ir dārgi, tu dāvāj nebeidzamu labestības, sapratnes un iejūtības straumi. Taču to pašu gaidi arī pretī.

Nav brīnums, ka tādā brīnišķīgā cilvēkā ir grūti neiemīlēties!

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!