Kāpēc tiek slēpta patiesība? Sieva pie Šūmahera nelaiž klāt teju nevienu

Mihaēla Šūmahera bijušais menedžeris nācis klajā ar ļoti neparastiem apgalvojumiem. Viņš uzskata, ka slavenā sportista sieva Korīna slēpj patiesību par F1 leģendas veselības stāvokli, vēsta “Daily Mail”.

Septiņkārtējais pasaules čempions 2013.gadā slēpojot guva teju fatālu smadzeņu traumu un kopš tā laika uzturas savās mājās Šveicē, kur par viņu rūpējas sieva un divi bērni – 22 gadus vecā Džīna-Mērija un 20 gadus vecais dēls Miks.

Korīna ar dēlu Miku 2019. gadā. (Foto: imago images/Hartenfelser/Scanpix)

Šūmahera bijušais menedžeris un draugs Villijs Vēbers pēc aizlieguma satikties ar sportistu tagad apgalvo, ka Korīna baidās, ka patiesība nāks gaismā. Vācu dokumentālajā filmā Vēbers sacījis:

“Es zinu, ka Mihaēls ir smagi traumēts, bet diemžēl es nezinu, kāds ir viņa progress. Es gribētu zināt kā viņam klājas, paspiest roku vai noglāsīt viņa seju. Taču diemžēl Korīna to aizliedz.”

“Varbūt viņa baidās, ka es ieraudzīšu, kas notiek un publiski izpaudīšu patiesību. Es tiešām ticu, ka Mihaēls izveseļosies, jo es zinu, ka viņš ir cīnītājs. Ja iespēja pastāv, tad viņš to izmantos. Tās nevar būt beigas. Es lūdzu par viņu un esmu pārliecināts, ka mēs viņu vēl redzēsim.” (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu ‘Uzzināt vairāk’ vai arī pogu “Atvērt”!)