Kas ir “mājas” katrai zodiaka zīmei

Astroloģija bieži vien spēj sniegt atbildes uz interesantiem jautājumiem un palīdzēt labāk izprast blakusesošos un sevi. Aplūkosim kas ir “mājas” katrai zodiaka zīmei.

Auni (21. marts – 19. aprīlis)

 

 

Pirmkārt, auniem nepieciešama mūžīga kustība – lidostas, vilcienu stacijas vai arī vienkārši ceļošana. Auniem ir svarīgi baudīt mirkli, tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem derēs matracis komunālajos dzīvokļos, jo īpaši, ja viņiem nav papildus jāmaksā par ērtībām, jo viņiem patīk tērēt aktīvajā atpūtā.

Vērsis (20. aprīlis – 20. maijs)

Vēršiem mājas ir ļoti svarīgas, viņiem nepieciešama stabila vide, jo šeit viņi pavada visvairāk laika. Tai jābūt akmeņu vai ķieģeļu celtnei. Vērši mīl gatavot, tāpēc viņiem nepieciešama plaša virtuve un atsevišķa ēdamistaba. Viņiem patīk mājīgumu radīt ar svaigiem ziediem un ērtiem dīvāniem.

Dvīņi (21. maijs – 20. jūnijs)

Tā kā dvīņiem ir ļoti aktīvi prāti un viņi mīl socializēties, galvaspilsēta ir laba mājvieta šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem. Mājas ir viņu pamats, kurās dvīņi uzlādējas. Māja, kas uzcelta ciematiņā ir dvīņu ideāls, jo komunikācija ar kaimiņiem un radiem ir dvīņu lauciņš.

 

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!