Ko nedrīkst darīt spoguļa priekšā! Jāzina visiem!

Advertisementresponsive

Ko nedrīkst darīt spoguļa priekšā


Pret spoguļiem visos laikos ir izturējušies piesardzīgi. Tiem tiek piedēvētas maģiskas īpašības, kuras var palīdzēt, bet var arī nodarīt ļaunu. Tas ir atkarīgs, kādas darbības cilvēks veic spoguļa priekšā.
Spoguļi mūs rāda kādi esam. Tie spēj saglabāt atmiņas par notikumiem, kas notikuši apkārt. Šie interjera priekšmeti slēp sevī daudz mīklu un, kā daudzi atzīst, ir portāli uz citu pasauli. Tādēļ ir daudz ticējumu un māņticības. Tālāk ir uzskaitīti vērā ņemamākie viedokļi.

Ko nedrīkst darīt blakus spogulim


Pēc ticējumiem, kad atnāk tumsa, spoguļos labāk vairs neskatīties. Tas saistīts ar to, ka spogulī atveras portāli uz citu pasauli, un ļaunie spēki tad var ieskatīties cilvēka dvēselē. Īpaši bīstams ir laiks no 12 līdz 3 naktī. Tāpēc nav ieteicams gulēt pretī spogulim. Spogulis pretī gultai var izraisīt naktīs murgus.

Spoguļa priekšā nedrīkst lamāties. To enerģētika spēj nodarīt pāri cilvēkam un pat izraisīt slimības. Tāpat nedrīkst teikt savam atspulgam negatīvas frāzes. Spogulis var atbalsot emocijas un atgriezt tās atpakaļ. Neaizmirsti sevi slavēt un teikt patīkamus vārdus.

Mūsu senči uzskatīja, ka ēst pretī spogulim ir bīstami. Tā var „apēst” skaistumu, prātu un veselību. Tiec vaļā no ieraduma košļāt kaut ko spoguļa priekšā.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!