Laura nav Vitālija māsīca! Vai ”Saimnieks meklē sievu” brašulis līgaviņas uzņems ar sievu pie sāniem?

Jau 16. septembra vakarā TV3 gaidāma ”Saimnieks meklē sievu” sērija, kurā dāmas ciemos uzņems Vitālijs no Jaunpagasta, palīdzot savai māsīcai. Kad publicēts ieskats sērijā, Skaties.lv saņēmis neskaitāmas skatītāju vēstules, kuri informē, – Laura nemaz neesot Vitālija māsīca, bet sieva! To apstiprina arī pati Laura.

Pēc sižeta, kurā redzams, kā Vitālijs dāmas solītās saimniecības vietā sagaida neremontētā miteklī kopā ar Lauru, ko stāda priekšā kā māsīcu, Skaties.lv redakcija saņēmusi vairākus desmitus šova skatītāju vēstuļu, kuri atklāj – Laura neesot Vitālijam nekāda māsīca.

”Vitālijs melo! Laura nav viņam nekāda māsīca, viņa ir viņa sieva, abi jau ilgi ir kopā. Sociālajos tīklos abiem norādīts attiecību statuss, ir bildes, kur skūpstās,” Skaties.lv raksta kāda lasītāja.

Lasītāji Skaties.lv piegādājuši ekrānuzņēmumus, kuros skaidri redzams, ka pāris pat nekautrējas savas attiecības izrādīt publiski. Kā ziņo Talsu puses iedzīvotāji, pāris esot kopā jau labu laiku, kādu laiku pat ”Facebook” abi bija norādījuši, ka precējušies. (Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk’!)