Meita uzraksta mammai sirdi plosošu vēstuli, jo viņa krāpj meitenes tēti..

Jebkurai laulībai ir savi kritumi un cēlumi, neskatoties uz visu būs grūti laiki. Cilvēki mainās. Apstākļi mainās. Emocijas mainās.

Es uzaugu vidusmēra ģimenē. Maniem vecākiem, kuri ir precējušies nu jau vairāk kā 30 gadus, ir bijuši strīdi un nesaprašanās periodi. Bet viņu laulībā nekad nebija bijuši sānsoļi. Es varu tikai iztēloties, cik grūti bērniem ir augt tādās ģimenēs, kurās krāpj. Tāpēc es biju asarās lasot šo anonīmo vēstuli. 22 gadus veca sieviete uzrakstīja to savai mammai, kura krāpa viņas tēti kopš meitai bija 12 gadi. Sieviete atklāja kā tas ir ietekmējis viņas dzīvi.

“Es redzēju kā tu spilgtāk uzkrāsojies, kad VIŅŠ nāca uz mūsu mājām. Es redzēju izaicinošos skatienus dārzā un atceros pirmo reizi, kad atvedi VIŅU mājās, kamēr tētis bija prom. VIŅŠ sēdēja kā sālsstabs pie mūsu pusdienu galda, un zināju, ka pārējie ir pārāk jauni, lai saprastu, bet tavā prātā tā bija testēšana. Vai VIŅŠ var aizstāt tavu vīru ar kuru biji precējusies jau 15 gadus?

Es biju atjautīga divpadsmitgadniece. Starp citu, viena no labākajām savā klasē. Bet tu domāji, ka esmu tik naiva un uzskatīšu, ka viņš ir tikai draugs.

Un tu nekad neuzzināsi. Tu nekad neuzzināsi, cik traumējoši bērnam ir naktīs dzirdēt tēva vaimanas. Atrast tēta vēstules, kurās viņš lūdzās, lai tu paliec. Mans tētis vienmēr bija, ir un būs mans varonis. Bet redzēt viņu tik salauztu… Redzēt kā viņš pāris mēnešos noveco par 10 gadiem… Es nekad viņu vairs neredzēšu tādu, kā agrāk. (Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk’!)