”Nē, es negaidu bērnu no Vitālija!” Kā pēc saimnieka paziņojuma jutās viņa favorīte Lana?

Šovā ”Saimnieks meklē sievu” izveidojusies neērta situācija – Vitālijs, kurš sākotnēji izrādīja uzmanību Lanai, pēc tam šovā paziņoja, ka jau ir attiecībās ar Lauru, kura dzīvo turpat, kopā ar līgavām, izliekoties par māsīcu. Skaties.lv sazinājās ar Lanu, lai noskaidrotu, kā viņa jutās, uzzinot, ka potenciālais līgavainis ir aizņemts.

”Jā, es devos uz šovu ar mērķi atrast vīru, un nenoliegšu, ka Vitālijs sākumā likās foršs. Taču jau drīz vien tapa skaidrs, ka viņš nav gatavs attiecībām.

Kad viņš atklāja, ka ir attiecībās ar Lauru, sapratu, ka par šādu puisi gan nav vērts cīnīties. Neraudāju, protams. Sapratu, ka man nav, par ko kaunēties – galu galā es esmu brīva meitene un spēlēju godīgu spēli, kaunēties vajadzētu Vitālijam,” komentē Lana.

Pēc Vitālija paziņojuma meitenes izlēmušas turpināt spēli.

”Sapratām, ka, ja jau esam šeit, jāturpina spēli līdz galam. Liela motivācija bija iespēja aizbraukt ceļojumā. Es nekad dzīvē neesmu lidojusi ar lidmašīnu, ļoti cerēju tikt pie šādas iespējas.

Izlēmām, ka, ja ne par saimnieku, tad cīnīsimies par iespēju tikt ceļojumā.

Jā, arī Laura visu laiku bija klāt, protams, neizpalika greizsirdības scēnas. Viņa staigāja apkārt kā spiegs. Arī ainā, kur mūs pieķer guļamistabā, viņa bija tā, kura izsauca cilvēku ar kameru. Mēs bijām tur iegājuši vienkārši aprunāties,” skaidro Lana.

Tikpat lielu neizpratni kā Lauras motivācija piedalīties šovā meitenēs radījusi Vitālija radinieku dalība šajā balagānā.

”Vitālija radi zināja patiesību, bet spēlēja līdzi un izlikās, ka neko nezina,” viltus saimnieku atmasko Lana. Meitene pirmajā epizodē ļaujas bučiņām ar saimnieku un piekļaujas pie viņa gultā, taču skatītāji jau runā – meitene esot stāvoklī.

”Ar interesi skatos, kas tagad notiek internetā – cilvēki komentāros raksta, ka es esmu stāvoklī no Vitālija,” stāsta Lana, kura par komentāros notiekošo pasmejas. (Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk’!)