Patiess stāsts, kā bez sportošanas viegli nomest svaru

Pāris gadus atpakaļ, kāda meitene vārdā Abigaila, YouToube ievietoja video ar diezgan skandalozu virsrakstu: “Kā viegli un ātri nomest svaru bez sportošanas – svara zaudēšana – dzīvesstils – veselīga diēta – Abigaila K”.

Sociālie mediji ir pārpildīti ar dažādiem safabricētiem veiksmes stāstiem, bet šis no visiem atšķiras ne tikai ar to, ka Abigaila vienkārši sniedza padomus par to, kā viņa panāca krasu svara zudumu, bet arī ar to, ka svara zaudēšana nav nekāda maģija, bet pašdisciplīna un sevis kontrolēšana. Bieži vien tievētgribētāji visu sāk ačgārni…

Iegādājas dārgus fitnesa zāļu abonementus, svīst, elš un ģībst, bet vakarā pa virsu sadedzinātajām kalorijām uzkož pāris bulciņas. Arī Abigaila dalās pieredzē, ka, lai zaudētu liekos kilogramus, bieži vien var iztikt bez svīšanas, sevis mocīšanas, muskuļu sāpēm. Protams, fiziskās aktivitātes šo procesu padarīs daudz ātrāku, turklāt sportojot var izveidot daudz pievilcīgākas ķermeņa formas, bet ne visiem steidzīgajā dzīves ritmā ir iespēja stundām blenzt spogulī un vērot, kā viduklis paliek aizvien šmaugāks.

Arī Abigaila bija viena no tām, kura sportošanu pielīdzināja zobu sāpēm, bet sasniedza ārkārtīgi iespaidīgus rezultātus. Sākotnēji Abigaila svēra 95 kilogramus, bet ar šo paradumu maiņu, zaudēja 40 kilogramus. Lasi viņas padomus!

1. LIKUMS – SAKI NĒ CUKURAM!

Atbrīvojies no konfektēm, saldumiem, šokolādes un citiem cukuriem. Tie tev nedod neko labu, un tev tie nav vajadzīgi! Atceries, ka vienīgais, kas tev palīdzēs ir tikai sevis motivācija, un nemāni sevi ar mazkaloriju pārtikas produktiem. Tas ir tikai kārtējais veids, kā tev kaut ko iesmērēt. Cukurs tavai veselībai un pašsajūtai tikai kaitē!

Esiet sveicināti – dabas saldumi!

2. likums – cukuri, kurus tu vari ēst!

Labais cukurs ir sastopams augļos, piemēram, ābolos, ananāsos, banānos, zemenēs, apelsīnos, mellenēs un visbeidzot medū! Daba mums ir dāvājusi tik daudz saldu augļu, kas palīdz zaudēt svaru. Jo īpaši ananāss, citroni un plūmes! Ja vēlies ātri zaudēt svaru, katru vakaru pirms gulētiešanas uzmeistaro sev dzērienu no citronu sulas, karsta ūdens un medus! Šis dzēriens dara brīnumus! Atceries: medus + citronu sula + karsts ūdens (katru vakaru)!

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!