Šī sieviete piedāvāja šķirties, bet vīra atbilde lika viņai izplūst asarās..

Kāda sieviete dalās ar savu pieredzes stāstu. Pēc pāris gadiem laulībā viņa jutās tik nogurusi no sava vīra, ilgodamās pēc kaut mazākās romantisma izpausmes. Sieviete nopietni apsvēra iespēju šķirties.

“Es esmu ļoti jūtīga un emocionāla sieviete, īpaši, runājot par manām jūtām un attiecībām. Man ir nepieciešami romantiski momenti, tāpat kā bērniem ir nepieciešami saldumi. Mans vīrs ne mazdrusciņ nav romantisks un nespēj man sniegt šo emocionālo baudījumu,” raksta sieviete.

“Kādu dienu pēc smagas darba dienas, nesagaidīdama pat ne ziedus mūsu tikšanās gada dienā, raudot paziņoju viņam, ka vēlos šķirties. Vīrs bija šokā, nespēdams saprast, kāpēc to vēlos. Es jutos tik nogurusi no šīm attiecībām, ka nespēju pat to kārtīgi paskaidrot. Vīrs vakarā vien pajautāja: “Ko man darīt, lai tu pārdomātu?”

Man vairs nebija ticības, ka viņš mainītos. Izspēru šādu frāzi: “Iedomājies, ja man ļoti, ļoti vienkārši gribētos iegūt ziedu, kas aug kalna pašā galā. Ja tu dotos tam pakaļ, tu riskētu ar savu dzīvību. Ko tu darītu?” Vīrs pateica, ka atbildi man pateiks rīt, un es atkal izplūdu asarās. (Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk’!)