Stāsti “iz dzīves” kuri liks noticēt, ka liktenis EKSISTĒ!

Dažreiz mēs dīvainā kārta nonākam īstā vietā un īstā laikā un uzskatām, ka tas ir liktenis vai Dieva griba. Šodien mēs tev piedāvājam izlasīt 7 stāstus, kuri tik tiešām pierāda, ka liktenis eksistē.

1. Pārvācos uz īrētu dzīvokli, nodzīvoju tur divas nedēļas. Vienu brīdi nolēmu sarīkot sev spa-dienu: no galvas līdz kājām sasmērējos ar zilajiem dubļiem. Pēkšņi kāds ienāk dzīvoklī. Es “Ievas tērpā”, zila kā Avatārs, skatos uz puisi, kurš ir šokā no notiekošā. Noslēpos virtuvē, paķēru nazi. Puisis izvilka piparu gāzi, un mēs sākām skaidrot, kas tad īsti notiek. Izrādījās, ka dzīvoklis pieder šim puisim, taču izīrēja to man viņa vecmāmiņa, kura sapņoja iekārtot mazdēla privāto dzīvi. Joprojām atceramies mūsu tās dienas skaidrošanos. No dzīvokļa es tā arī neizvācos – dzīvojam kopā.

2. Man pie mājas visu laiku staigā viens bomzis. Kādu dienu viņš piegāja un palūdza naudu loterijas biļetei. Es nenoticēju, bet naudu iedevu. Vakar viņš pienāk man klāt un atgriež naudu ar vārdiem: “Esmu tev parādā līdz mūža galam! Es nopirku loterijas biļeti un vinnēju 10 tūkstošus! Paldies!” Es, ja godīgi, gandrīz sāku raudāt. Man bija liels prieks, ka ar tik mazu naudas summu palīdzēju cilvēkam beidzot atsākt normālu dzīvi. (Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk’!)