Tikko atgriezos no Lietuvas un vēlos padalīties ar dažiem iespaidiem. Latvija arvien pārliecinošāk kļūst par bedri…

Kāds vīrietis Facebook vietnē padalījies ar savām domām par to, kas redzēts kaimiņvalstīs un kas notiek Latvijā. Kā izrādās, tad Aināram mērs ir pilns, tāpēc viņš vairs nespēj klusēt.

Jāpiebilst, ka ar viņa ziņojumu dalījušies nu jau vairāk nekā tūkstotis cilvēku.

Ainārs raksta:

“Latvija neliešu varā. Tikko atgriezos no neliela izbrauciena tepat uz kaimiņvalsti Lietuvu un vēlos padalīties ar dažiem iespaidiem. Latvija arvien pārliecinošāk kļūst par bedri ne vien Eiropas, bet arī Baltijas mērogā.

Plaisa starp Lietuvu un Latviju arvien palielinās Latvijas varturu nekaunības un visatļautības dēļ. Šķiet, viņi vienkārši ņirgājas par atlikušajiem Latvijas iedzīvotājiem. Jo nav ekonomiskā pamatojuma tam, ka, piemēram, gāzes balona cena Lietuvā ir 17 eur, bet Latvijā-26,50 eur.

Tas ir vairāk, nekā par 50 procentiem dārgāk! Mājup braucot, degvielas uzpildes uzpildes stacijā aprunājos ar vietējiem autovadītājiem. Pajautāju, cik viņiem liels ikgadējais transporta nodoklis, kuru pie mums sauc par ceļu nodokļi. Viņi nesaprata jautājumu.

Tad es paskaidroju, ka to mēdz iekasēt pie transporta līdzekļu ikgadējās tehniskās apskates. Āāā, tagad leitis “saprata”, ko es jautāju. Četrpadsmit eiro. Reizi divos gados. Automašīnai ar benzīna dzinēju. (Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk’!)