Viņš 6 dienas bez ēdiena pavadīja apmaldījies tuksnesī. Pārsteidzoši, no kā viņš pārtika!

Kāds mednieks, kurš apmaldījies plašajā Austrālijas tuksnesī, spējis izdzīvot sešas dienas bez ūdens, un pārtikas, ziņo policija.

62 gadus vecais Redžinalds Fogerdijs kopā ar savu brāli devušies medību pārgājienā Rietumaustrālijas Lielajā Viktorijas tuksnesī. Lai gan viņam nebija līdzi pārtikas, viņš tuksnesī atrada kaut ko, ko likt uz zoba.. Vai tu arī būtu to gatavs ēst?

Atsaucoties uz policijas teikto, viņš pazuda ceturtdien – pēc tam, kad devies medībās sausajā, smilšainajā tuksnesī, un viņam mugurā bijis tikai T-krekls, īsās bikses un iešļūcenes.

Pēc plaša mēroga meklēšanas, gan uz zemes, gan ar helikopteru,  policijas virsnieki ar pēddziņu palīdzību viņu atrada. Fogerdijs bija cietis no dehidratācijas un bija nedaudz apjucis.

 “Viņš pēdējo pāris dienu laikā spēja izdzīvot tikai tāpēc, ka bija apgūlies zem koka un ēdis melnās skudras. Līdz tādam izdzīvošanas līmenim viņš bija nonācis,” stāsta policija.

Rietumaustrālijas policija publicēja fotogrāfijas, kurās redzams, kā netīrais un ar rugājiem noaugušais Fogerdijs guļ zemē un runā ar saviem glābējiem, pirms tika aizvests ar helikopteru.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!