Viņš nolēma gadu ēst tikai kartupeļus un tā arī izdarīja. Lūk, kas ar viņu notika!

Austrālijas iedzīvotājs Endrjū Teilors to paveica!

Viņš pārdzīvoja, ka palicis resns. Pārdomājot savu ēdienkarti, viņš saprata, ka līdz šim tā sastāvējusi tikai no gāzētajiem dzērieniem, picas un ceptiem ēdieniem, kā arī saldumiem. Nav brīnums, ka liekie kilogrami parādījās ātri. Endrjū pat atzina, ka izjutis atkarību no šī ēdiena, gluži kā narkomāni izjūt atkarību no narkotikām. Pastāstīsim jums Endrjū tālāko stāstu.

Viņam nepatika viņa ķermenis, tāpēc viņš izlēma veselu gadu ēst tikai kartupeļus. Kāpēc tikai kartupeļus? Lai vienkāršotu ēdienkarti. Tā viņš arī izdarīja – 2016. gads Endrjū kļuva par kartupeļu gadu.

Austrālietis izvēlējās ne tos kartupeļus, kas parasti aug mūsu platuma grādos, bet saldos kartupeļus. Lai ēdieni neapniktu, viņš pievienoja sāli, tomātu mērci, dažādoja ar dažādām garšvielām un sojas pienu. Avitaminozes profilaksei Endrjū lietoja vitamīnus. Jaunā vīrieša ārsts atbalstīja viņa pāreju uz kartupeļu diētu, tikai ieteica samazināt ilgumu. Ne visi zina, ka kartupeļos ir kaudze barojošu vielu, arī C vitamīns un šķiedrvielas, un pat dzelzs. Par ogļhidrātiem, olbaltumvielām un taukiem pat nerunāsim.

Sākumā ēst tikai kartupeļus bija grūti, pat ļoti grūti. Bet pēc tam Endrjū izdomāja, kā dažādot ēdienu ar piedevu palīdzību, dažādiem vārīšanas veidiem, sacepumiem, gatavoja pat biezputru un pankūkas, viņš atrada interesantus restorānus, kur varēja pasūtīt kartupeļu ēdienus, un pats aicināja draugus uz potato-party. Lai būtu sāta sajūta, viņam nācās apēst vismaz 3 – 4 kg kartupeļu dienā. Lai laicīgi pamanītu veselības problēmas, viņš regulāri devās uz apskatēm pie ārsta un nodeva analīzes, kuras vienmēr bija normā.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!