Vīrs uzzināja, ka sieva viņu krāpj.. Savu nākamo dzimšanas dienu viņa nekad neaizmirsīs!

Kāds vīrietis uzzināja, ka sieva viņu krāpj, taču lāga nesaprata, kā rīkoties. Tad viņam prātā ienāca ļoti ļauna ideja…Šis stāsts cirkulē internetā, un cilvēku domas dalās: tā bija ģeniāla ideja vai ļoti ļauna atriebība?

“Man radās aizdomas, ka sieva mani krāpj. Pamanīju arvien vairāk zīmju – viņa smējās un smaidīja, rakstot īsziņas, bet apgalvoja, ka tā ir viņas māte. Viņa ilgi palika darbā. Reiz piezvanīju kolēģiem un uzzināju, ka viņa jau pirms vairākām stundām devās mājās. Mana sieva tikai kaut ko atjokoja.

«Pēdējais piliens manā pacietības traukā iepilēja tad, kad viņa “aizgāja pēc piena” pusdivpadsmitos vakarā, bet atgriezās divos naktī...Tagad šķiet, ka citiem es ieteiktu – ja esat šādā situācijā, nolīgstiet privātdetektīvu. Viņi zina, ko dara, un sniegt jums pierādījumus, ko varēsiet izmantot tiesā.»

Bet ne par to ir stāsts. Pēc pāris mēnešiem tuvojās viņas dzimšanas diena. Jūs jautāsiet, kāpēc es netklāju viņai visu jau agrāk? Man vajadzēja ievākt pierādījumus, ko iesniegt savam advokātam, atrast, kur pēc tam dzīvot, utt. Kad jautāju, ko viņa grib darīt savā dzimšanas dienā, viņa teica, ka es droši varu doties ārpus pilsētas, jo viņai šā vai tā jāstrādā.(Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk’!)