Kiš miš

Bojā gājušā zīdaiņa mātes Annas Jansones pazušanas vietā glābēji atrod vairākas aizdomīgas detaļas

Bojā gājušās zīdaiņu meitenītes mātes Annas Jansones pazušanas vietā glābēji atrod vairākas aizdomīgas detaļas. Atgādinām, ka meklēšana vēl joprojām notiek. 

Anna Jansones meklēšanas turpinās. Trešdien, 8. novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju no Valsts policijas, ka iespējamā meklēšanas vieta ir Ķemeru tīrelī.

Informāciju par meklēšanas vietu sniedza brīvprātīgie meklētāji, kuriem starp citiem bija purvu speciāliste. Pēc saņemtā signāla, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) devās pārbaudīt informāciju.

Tiek minēts, ka VUGD izmantojot GPS koordinātas, devās uz purvu. Meklējamā vieta atradās apmēram kilometra attālumā no meža ceļa.

Ugunsdzēsēji pārvietojās piesardzīgi, pārmeklējot purva teritoriju, meklējot drošus ceļus apkārt bīstamām slīkšņām, jo kā zināms purvā staigāt ir ļoti bīstami bez pieredzes.

Beigās viņi sasniedza ūdens veidojumu, uz kuru norādīja saņemtās koordinātas. Pie ūdens malas bija redzamas pēdas, ko atstājuši meklētāji jau iepriekš.

Kas notiek, ja cilvēks iestigst purvā?

Ja cilvēks iestigst purvā, tas ir nopietns un bīstams notikums. Noslīkšana purvā var notikt, ja cilvēks iegrimst purvainajā augsnē un nevar izkļūt, tādējādi grimst aizvien dziļāk. Purva ūdens var būt ļoti dziļš un viskozitāte var padarīt izkļūšanu ļoti sarežģītu.

Šādā situācijā būtiski ir nekavējoties izsaukt palīdzību no glābšanas dienestiem, piemēram, ugunsdzēsējiem, kuri ir apmācīti risināt šādas situācijas. Kopumā, lai gan noslīkšana purvā ir reta, tā ir ļoti bīstama un prasa steidzamu rīcību.

Ugunsdzēsēji uzsvēra aizdomīgu nelielu smilšu un zāļu saliņu, kas bija redzama ūdenī un varētu liecināt par iespējamu noslīkšanu purvā, tomēr ar to meklēšana nebeidzās. Lūk, kas atklājās vēl!

Raksta turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!