Kiš miš

9 mūsu ķermeņa aizsardzības sistēmas. Nezināju, ka arī žagas tiek iekļautas šajā sarakstā.

Cilvēka ķermenis ir īpaši ierīce, kas darbojas nepārtraukti un bez apstājas. Tas veic daudzas funkcijas. Viena no tām ir aizsargājoša. Tā pasargā mūs no negatīvām ārējām ietekmēm, kas mums var kaitēt. Jūsu uzmanībai deviņas fizioloģiskās darbības, kas pilda mūsu ķermeņa aizsargfunkcijas.

ŽĀVAS

Dažreiz mūsu smadzenēm ir nepieciešama dzesēšana. Cilvēka ķermenis izskatās kā dators, kas nevar strādāt ar pārkaršanu. Tāpēc mēs žāvājamies, kā rezultātā mazinās nogurums vai stress Kā arī žāvājoties atjaunojas plaušas.

ŠĶAVAS

Degunā tiek savākts daudz baktēriju, alergēnu vai putekļu. Ķermenim ir jāattīra sevi no visiem šiem kairinātājiem. Šķaudīšana var kļūt par sava veida termometru, jo cilvēks šķaudās, piemēram, kad pēkšņi mainās apkārtējā temperatūra.

STAIPĪŠANĀS

No ilgstošas ​​sēdēšanas vienā vietā vai miega laikā organismā tiek savākta pienskābe. Izstiepjoties, mēs to izkliedējam. Šis akts palīdz muskuļiem ieslēgties darbā, sagatavo ķermeni fiziskām aktivitātēm. Stiepjoties asinis ātrāk pārvietojas pa asinsvadiem, tādējādi uzlabojot asinsriti.

ŽAGAS

Iemesli tam var būt hipotermija, ķermeņa temperatūras samazināšanās, vai ātra ēdiena uzņemšana. Tas kairina tā saukto klejotājnervu. Tas nāk no smadzenēm uz vēdera dobumu. Kad rodas kairinājums, klejotājnervs sūta impulsu uz galvu, kā arī uz muguras smadzenēm. Centrālā nervu sistēma sāk spontāni savilkt diafragmu un starpribu muskuļus.

Elpceļi tiek nogriezti un balss saites sašaurinās. Gaiss nevar iekļūt plaušās. Tas “atduras” balss saitēs, tādejādi veidojas skaņas, kas raksturīgas žagām.

MIOKLĪNISKIE KRAPMJI

Gadās tādas situācijas, piemēram, kad cilvēks iemieg, viņu pēkšņi kā ar elektrību uzsit un viņš noraustās. Protams, pēc šāda aktīva uzliesmojuma cilvēks uzreiz pamostas. Fakts ir tāds, ka aizmigšanas laikā elpošana kļūst retāka. Pulss palēninās, muskuļi atslābinās. Smadzenes to uztver kā nāves stāvokli. Un tādā veidā tas mēģina reanimēt ķermeni.

ĀDAS PIETŪKUMS NO MITRUMA

Smadzenes uztver ūdeni kā vietu, kur var būt slidens. Pastāv iespēja nokrist un sasities. Tāpēc uz pirkstiem parādās sava veida satvēriens, kam vajadzētu pasargāt no kritiena.

ATMIŅAS ZUDUMS

Šis process notiek tāpēc, ka smadzenes ir piesātinātas ar negatīvu informāciju vai atmiņām. Tiem ir destruktīva ietekme uz psihi. Tāpēc smadzenes izdzēš šādu “vīrusu” informāciju. Izdzēš briesmīgās atmiņas un pārlādē mūsu ķermeni.

ZOSĀDA

Zinātnē šo darbību sauc par “folikulu hiperkeratozi”. Ikdienas saziņā mēs tos dažkārt saucam par “zosādu”. Zosāda parādās, lai samazinātu siltuma izdalīšanos caur ādas porām. Tas atvieglo ķermeņa sasilšanu aukstos laika apstākļos.

ASARAS

Pirmkārt, asaras aizsargā acis no putekļiem un citiem svešķermeņiem. Un, otrkārt, tās kalpo kā emocionālās aizsardzības līdzeklis. Asaras ir kairinošs līdzeklis, kas novērš cilvēka uzmanību no sāpēm, fiziskām vai garīgām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *