Kiš miš

Gudra saimniece vārot olas, piemet sērkociņus

Dažreiz ne visus dzīves traucējumus var izskaidrot zinātniski. Bet tas nepadara tos mazāk efektīvus. Šodien mēs runāsim par vienu no šiem. Bet vispirms mēģiniet pats atbildēt uz jautājumu, kāpēc vārot olas izmantot sērkociņus?

Protams, pirmais, kas nāk prātā, ir iekurt uguni, uz kuras viņas gatavos. Bet galu galā tagad ļoti bieži ir elektriskās plītis vai virtuves šķiltavas. Lielākajā daļā virtuvju saimnieces var viegli iztikt bez sērkociņiem. Bet šajā dzīves hackā jūs nevarat iztikt bez tiem.

Ja šai metodei būtu kāds loģisks vai zinātnisks pamatojums, jūs, visticamāk, uzminētu. Bet nevienam vēl nav izdevies visu izskaidrot fizikas vai ķīmijas līmenī. Tas ir tikai veids, kā tas darbojas..

Nu, ejam tuvāk jautājuma būtībai, kāpēc galu galā sērkociņi tiek likti klāt. Mēs esam pārliecināti, ka vismaz vienu reizi ar jums ir gadījies, ka procesā ola saplaisāja vai bija saplaisājusi jau pirms tam, un daļa olbaltumvielu iztecēja.

Vai jums patīk tas, ko jūs lasāt? Spied mums “Patīk” Facebook un noteikti dalies ar rakstu ar saviem draugiem!

Daudziem bērniem šādas olas garšo. Bet dažreiz gribas uz galda pasniegt skaistas, nesaplaisājušas oliņas. Un reizi gadā parasti pienāk Lieldienas, kurās olas jākrāso.

Dažas saimnieces jau sen ir izvēlējušās metodes šīs problēmas risināšanai. Daži ielej etiķi vai ielej sodu. Citi to vāra ūdenī, kurā ir daudz sāls. Un, lai gan visas šīs sastāvdaļas ir katrā virtuvē un ir lētas, tāpat viņas maksā kādu naudiņu..

Kāpēc sērkociņi vārot olas
Bet tikai pieredzējušākās saimnieces zina, ka parastie sērkociņi lieliski tiek galā ar olbaltumvielu noplūdes problēmu. Viss, kas jums jādara, ir jāiemet 3-5 sērkociņi bļodā kurā vārās olas. No pirmā acu uzmetiena ideja var šķist traka. Taču rezultāts ilgi nebūs jāgaida. Drīz jūs to izmantosit atkal un atkal!

Un, lai gan mēs nezinām modeli, kas notiek katlā ar sērkociņiem un olām, praksē ir pārbaudīts, ka parastie zobu bakstāmie darbu veic uz urrā. Bet, ja nolemjat pieturēties pie sērkociņiem, labāk izmantot sadegušos, lai aizdedzināšanai paredzētais sērs netiktu vārīts kopā ar olām. Galu galā tas, kam vajadzēja nonākt miskastē, var kalpot atkal, tikai citam mērķim.

Instinkts mums saka, ka tieši tagad jums ir laiks pārbaudīt šo dzīvē un vārīt olas, pat ja Jūs tagad nemaz tās negribat ēst.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *