Krauklis ieņēma arhitekta un galvenā arhitekta pienākumus cienījamajā Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas (LPSR) Valsts pilsētbūvniecības institūtā, kas kalpoja par izcilāko dizaina projektēšanas centru Latvijā.
Institūta rīkotajās projektēšanas darbnīcās tika formulēti projekti Rīgas pilsētas un tās apkārtnes pilsētvides attīstības vajadzību risināšanai, īpaši saistībā ar vērienīgiem būvniecības pasākumiem.
Sākotnējais Kraukļa patstāvīgais projekts bija dzīvojamo ēku būvniecība LPSR Zinātņu akadēmijai Rīgas Eksporta ielas rajonā. Būdams “Pilsētprojekta” otrās arhitektūras darbnīcas vadītājs, Krauklis spēlēja neatņemamu lomu unikālu un augstas klases daudzstāvu dzīvojamo ēku projektēšanā un izstrādē.
Arhitektūras konkursos Krauklis ir iesaistījies kopš 1958. gada, veidojot konkursa pieteikumus tādiem ievērojamiem projektiem kā kinoteātris Rīga Panorāma, Juglas dzīvojamais komplekss, komplekss Krasta, kā arī sadarbībā ar Martu Staņu Budapeštas Nacionālajā teātrī Ungārijā.
2012. gadā Krauklis tika apbalvots ar IV šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, atzīstot viņa nozīmīgu ieguldījumu Latvijas arhitektūras un vizuālās mākslas attīstībā. Turklāt viņš ieguva ordeņa cienījamo virsnieka pakāpi. Atzinību par arhitekta ievērojamo veikumu viņam piešķirta arī Valsts kultūrkapitāla fonda mūža stipendija.