Kiš miš

Pēkšņi aizsaulē devies mierīgais, labsirdīgais, ģimenes cilvēks un dziedātājs; šis notika negaidīti

Šī uzticīgā auditorija padarīja Bafetu par konsekventu ierakstu pārdevēju, pat bez nozīmīgākajiem radio hitiem. Darbojoties studijā piecus gadu desmitus, viņš izdeva četrus platīna un astoņus zelta studijas albumus; viņa 1985. gada hitu kompilācija “Songs You Know by Heart” tika sertificēta 7 miljonu eksemplāru pārdošanas apjomā, savukārt 1992. gada komplekts “Boats, Beaches, Bars & Ballads” sasniedza 4 miljonus vienību.

Kopš 90. gadu sākuma Bafets izdeva savu mūziku uzņēmējdarbībā, izmantojot savus Margaritaville un Mailboat ierakstus.

Analizējot Bafeta mūzikas nezūdošo pievilcību, 2017. gada mūzikas atskaņotāja mūzikla “Escape to Margaritaville” režisors Kristofers Ešlijs sacīja: “Šajās dziesmās ir gan svinīga bakhanāla īpašība, gan arī īsts skumju celms.

Manuprāt, viņa dziesmās ir patiesa filozofiska apņemšanās atrast prieku tagad, būt kā tagad ir vienīgais brīdis… Neatliec prieku. Apskauj to. Paķert to. Es domāju, ka tas ir dziļš un lielisks vēstījums, ko sūtīt tik prieka pilnā pasaulē kā šī.

Viņa lielākie pēdējo dienu singli bija sadarbība, kas guva panākumus valsts singlu topos. Duets ar Alanu Džeksonu “It’s Five O’Clock Somewhere” 2003. gadā ieguva CMA balvu kā gada vokālais notikums 1. vietā. Henka Viljamsa dziesmas “Hey Good Lookin” 2004. gada versija, kurā piedalījās Džeksons, Klints Bleks, Kenijs Česnijs, Tobijs Kīts, Džordžs Štraits, pacēlās uz 8. vietu. 2011. gadā viņš atkal sasniedza 1. vietu līdzās Zac Brown Band. uz “Knee Deep”.