Kur vispār kādam var ienākt prātā kaut kas šāds? Cilvēkiem ir jāēd, mazam cilvēciņam ir biežāk jāēd.. Ne vienmēr var atrast vietu kur to izdarīt. Šoreiz stāsts par zīdaiņa barošanu sabiedriskā vietā! Ir apkārtējie cilvēki kam tas nepatīk! Rakstu lasiet turpinājumā!
Tikai viena fotogrāfija ar nelielu komentāru izsauca neticami vētrainu apspriešanu sociājos tīklos. Ešlija Kaidela (Ashley Kaidel) ielika savā Facebook lapā fotogrāfiju, kurā viņa baro savu bērnu ar krūti. Bilde tika fotogrāfēta kafejnīcā, kurā sēdēja daudzi citi apmeklētāji. Tāpēc iesākās vesela diskusija.
Morālisti ir izteikti sašutuši par šādu rīcību. Viņi uzskata, ka sievietei nav pieņemami atkailināt savas krūtis publiskā vietā, pat, ja tas tiek darīts, lai pabarotu bērnu. Oponenti uzstāj par pretējo, apgalvojot, ka šajā procesā nav nekā nepiedienīga vai apkaunojoša.
Pati Ešlija Kaidela komentējusi savu fotogrāfiju sekojoši: “Rodas iespaids, ka bildē es skatos kaut kur tālumā. Patiesībā es uzstājīgi skatījos uz sievieti, kas sēdēja pie blakus galdiņa un visādos veidos izrādīja, ka viņai mana rīcība ir pretīga un deva man mājienu, ka man ir jāiet prom.
Bet sievietes krūtis pirmām kārtām ir radītas tāpēc, lai barotu bērnus! Bet, ja kāds šajā dabiskajā bērna barošanas procesā redz kaut kādu izvirtību, tad tas liecina tikai par viņa paša samaitātības līmeni. Es taču neaicinu sievietes staigāt ar kailām krūtīm pastāvīgi, demonstrējot savus dotumus. Bet, ja mans bērns ir izsalcis, tad kāpēc man ir jāiet prom no visiem uz speciālu istabu, piemēram, tualeti, kur bērnu barošanai nav nekādu ērtību?
Saprotiet taču, ka sievietes dzīve nebeidzas tikai ar bērna dzemdēšanu. Mēs tāpat ejam uz lietišķām tikšanām vai vienkārši izejam pastaigāties, tāpat kā visi normāli cilvēki. Bet tajā pat laikā mēs taču nevaram atstāt savus bērnus izsalkušus. Tad kāpēc jūs griba norobežot barojošās mātes no sabiedrības? Neesiet egoisti! Ja redzēsiet, ka māte baro mazu bērnu ar krūti, tad vienkārši novērsieties. Nav vajadzības mūs izolēt!
Barot bērnu ar krūti ir tikpat dabiski kā barot viņu ar karotīti. Dodiet iespēju mazuļiem mierīgi paēst, neliekot viņu mātēm tādēļ slēpties kaut kādās noslēgtās vietās!”
Jāatzīst, ka cilvēku, kuri atbalstīja Ešlijas nostāju, izrādījās vairāk nekā viņas pretinieku. Pāris dienu laikā šis ieraksts Facebook savāca gandrīz 400 tūkstošus “patīk” un vairāk kā 100 tūkstošus “dalīties”.
Un kāds ir tava attieksme pret barošanu ar krūti sabiedriskās vietās?