Kiš miš

5 pazīmes, ka tavs partneris vairs nekrāps, pat ja viņš to ir darījis pirms tam

100% protams nevar garantēt, bet noteikti ieteiktu izlasīt!

Tas, ka jūs satiekaties ar kādu, kurš iepriekš ir krāpies, automātiski nenozīmē, ka jūsu attiecības ir lemtas neveiksmei. Protams, ja jūs zināt par neticību pagātnē, piemēram, ka vienu reizi korporatīvajā ballītē partnere un kolēģis aizgāja pārāk tālu vai, ka viņš vairākus mēnešus uzturēja attiecības klusībā, tas rada pamatotas bažas par jūsu turpmāko nākotni ar viņu..

Pretēji izplatītajam uzskatam, ka cilvēks, kurš krāpis pirmo reizi, krāpsies arī otro reizi, tā nav universāla patiesība. Jā, daudziem var būt iespaidīgi krāpšanās panākumi, taču daudzi citi var arī mācīties no savām kļūdām. Pētījumi to apstiprina: ne visi bijušie krāpnieki atkārto savu uzvedību jaunās attiecībās. Un, lai gan tas, cik lielā mērā partneris ir uzlabojies, parasti ir atkarīgs no daudziem faktoriem, vairākas uzmundrinošas pazīmes palīdz saprast, ka viņš ir izvēlējies pareizo ceļu.

  1. Viņš atklāti runā par pagātni, jo viņš to vēlas, nevis tāpēc, ka viņam tas ir jādara.
    Nevienam nav unikālu tiesību zināt visu par sava partnera pagātni, un nevienam nav pienākuma atklāt visas savu iepriekšējo attiecību detaļas. Turklāt var saprast cilvēku, kurš nesteidzas atzīties, ka kādreiz ir krāpis. It īpaši, ja jaunas attiecības tikai sākas, un jūs nevēlaties tās apdraudēt, atceroties vecās drāmas.

Tāpēc, ja kāds brīvprātīgi runā par savām pagātnes kļūdām, tas nozīmē, ka nākotnē viņš, visticamāk, kļūs par uzticamu partneri. Protams, neviens vārds nedod 100% garantiju, ka nodevība neatkārtosies. Bet vispirms tas parāda, ka persona atzīst savu slikto uzvedību, jo vēlas būt godīga pret jums, nevis tāpēc, ka jūtas nospiesta. Otrkārt, šī ir iespēja pārliecināties, ka jūsu attiecības jau pašā sākumā nav balstītas uz meliem un noslēpumiem.

  1. Viņš zina, kāpēc viņš krāpās.
    Neviens skaidrojums neattaisno krāpšanos. Bet tas var daudz pastāstīt par cilvēka spēju ieskatīties sevī un spēju uzņemties atbildību par savu rīcību. Šie ir svarīgi soļi, lai vispirms atpazītu un pēc tam labotu kaitīgu uzvedību.

Ja jūsu partneris saka, ka nespēj neko kontrolēt vai nezina, kāpēc notika nodevība, tas ir sarkanais karogs. Ikvienam, kurš ir mācījies no savām kļūdām, ir jāspēj atzīt savus trūkumus. Piemēram, ir godīgi teikt, ka viņu glaimoja skaista kolēģa uzmanība, nevis vainot šampanieti. Vai arī viņu piespieda meklēt tuvību blakus viņa paša zemajam pašvērtējumam, nevis viņa bijušā partnera “neatkarība” vai “nepateicība”.

Tālāk seko pats interesantākais!

Raksta turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!