- Viņš saprot, vai esat skeptisks vai kritisks.
Ja jūs sākat runāt par pagātni un jūsu partneris sāk aizsargāties vai liek jums justies vainīgam, jo jums ir nepieciešams laiks, lai visu pārdomātu, tas parasti nozīmē, ka viņš nav uzņēmies atbildību. Patiesa grēku nožēla prasa, lai cilvēks atzīst savu nepareizo uzvedību, pat ja viņš zina, ka piedošana nav garantēta.
Lai saprastu, cik patiesībā jūsu partneris nožēlo, pievērsiet uzmanību tam, kā viņš runā par savu neuzticību. Ko jūs dzirdat viņa vārdos: grēku nožēlu vai, gluži otrādi, lielīšanos un vienaldzību? Vai viņš dalās ar informāciju vai slēpj to? Vaino kādu citu, bet ne sevi?
Cilvēks, kurš savā biogrāfijā atvērs jaunu lappusi, būs jūtīgs pret jebkuru tavu reakciju – vilšanos, skumjām, pat dusmām. Viņš jūs nepārliecinās, ka jūs “no kurmju rakuma veidojat kalnu”. Un ideālā gadījumā viņš izrādīs pacietību, ja acīmredzamu iemeslu dēļ joprojām domājat par to, vai jums vajadzētu riskēt un turpināt satikties ar viņu.
- Viņš krāpās tikai vienu reizi
Dažreiz nodevības apstākļiem nav nozīmes — vai tā ir emocionāla vai fiziska. Taču noteiktas detaļas, piemēram, vai tā bija viena kļūda vai virkne epizožu, var palīdzēt noteikt, cik ilgi tas notiks..
Tas, kurš krāpies bieži un ilgstoši, noteikti vairāk to darīs, nekā tas, kurš ir bijis neuzticīgs tikai vienu reizi – ja vien patoloģiskais krāpnieks nav nopietni strādājis ar sevi.. Atšķirībā no vienreizējām lietām, atkārtota neticība parasti norāda uz problēmām, kas saistītas ar vēlmi pastāvīgi saņemt apstiprinājumu no citiem vai bailēm no nopietnām saistībām. Lai tos atrisinātu, visbiežāk nepieciešama ilgstoša terapija.
- Viņš veica konkrētas darbības, lai labotu kļūdas.
Svinīgs zvērests nekad vairs nekrāpties vai krāpšanas pieminēšana kā jūsu “vislielākā nožēla dzīvē”, var būt pārliecinošs. Taču ar skaļiem paziņojumiem nepietiek, lai pierādītu, ka cilvēks ir mainījies. Runa nav par vārdiem, bet par darbībām.
Piemēram, ja partneris vērsās pie psihologa, tā ir laba zīme. Tas parasti nozīmē, ka viņš kaut ko jau ir izdarījis vai joprojām kaut ko dara, lai labotu savu uzvedību. Viņš varētu atvainoties savam bijušajam, lasīt grāmatas, lai saprastu, kāpēc viņš krāpās, vai pārrunāt ar jums jūsu domas, jūtas un robežas. Tas viss liecina, ka situācija jāuztver nopietni.
Protams, neviena no piecām pazīmēm negarantēs, ka nenokļūsi apburoša krāpnieka lamatās, kas salauzīs tavu sirdi. Taču, lai arī cik biedējoša būtu pagātnes neticība, jūsu attiecības vēl nav lemtas nodevībai. It īpaši, ja partneris ir pārliecinoši parādījis, ka patiesi cenšas kļūt labāks. Vai Jūsu dzīvē ir bijusi šāda situācija, ka partneris Jūs krāpj? Komentāru atstājiet zem facebook ieraksta!